Коротко про Бізнес-тренінг
"Плануємо зростання: Бізнес-стратегії"

Цільова аудиторія: керівники/ці та власники/ці малого та середнього бізнесу усіх галузей (або делеговані ними менеджери).

Через пандемію COVID-19 та регулярні карантинні обмеження немає практично жодної компанії, яка б не відчувала падіння продажів. До того, переважна кількість компаній стикається с жорстким тиском по зниженню цін. Таку ситуацію на ринку дуже часто пояснюють зниженням платоспроможності населення та зубожінням бізнесу. Але ми пропонуємо не поспішати з такими висновками. Як показує світовий та наш досвід, як тільки Ваша компанія стикається з постійним тиском знижувати ціни або надавати інші фінансові блага клієнтам, це означає тільки одне – клієнт не бачить у Вашій пропозиції різниці з конкурентами і просто не хоче переплачувати. Шалений ціновий тиск демонструє насправді відсутність вирішальної конкурентної переваги та те, що Ви борсаєтесь у червоному океані.

На даному бізнес-тренінгу ми обговоримо основні стратегії бізнесу, 3 правила побудови стало успішної компанії, визначимось з тим, що ж насправді є ВИРІШАЛЬНОЮ КОНКУРЕНТНОЮ ПЕРЕВАГОЮ. Ми обговоримо, чому стратегія диференціації є більш вдячною на відміну від стратегії низьких витрат. Обговоримо, як розробляти пропозиції цінності клієнтам та створювати справжню диференціацію. Окремо ретельно обговоримо техніки продажів, пропозиції цінності та змін всередині компанії, адже спротив змінам теж неминучий (не будемо про це забувати).

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації та погодження від організаторів.

Програма бізнес-тренінгу

Модуль 1

«3 правила довготривалого успіху бізнесу. Поняття Вирішальної Конкурентної Переваги»
  • 3 правила довготривалого успіху бізнесу. Обговорення.
  • Поняття Вирішальної Конкурентної Переваги та стратегії диференціації. Червоний та Блакитний океан.
  • Кореневий конфлікт маркетингу та єдине головне завдання для функції маркетингу у Вашій компанії.

Модуль 2

«Методологія розробки та продажу Пропозиції Цінності як ключового диференціатора»
  • Що таке «Пропозиція Цінності» (або «Пропозиція мафії») – визначення та обговорення.
  • Що таке справжня цінність для клієнта? Що визначає, чи отримає клієнт цінність чи ні?
  • Як знаходити цінність для клієнта? Тонкі відмінності між потребами клієнта, «хотєлками» та болями. Приклади.
  • «Точки болю» або НБЯ (небажані явища) клієнта – критерії формулювання НБЯ.
  • 5 причин спротиву змінам. Методологія продажу змін всередині компанії (внутрішніх продажів). Матриця змін ТОС.
  • Ключові характеристики складних продажів і які вимоги вони накладають на функцію і компетенції Ваших продавців.
  • Підсумки та рекомендації Консультанта.
Дата проведення:
Місце проведення:
Тренер
Юлія Плієва

Юлія – Партнер, СЕО Apple Consulting, Adjunct professor kmbs.

Сильні cторони: стратегічний менеджмент, продажі та маркетинг, системне мислення, уміння знаходити взаємовигідні рішення (win-win). Автор і викладач єдиної в Україні комплексної програми з вивчення Теорії обмежень «Фарт тут ні до чого» у Києво-Могилянській бізнес школі (kmbs) з 2006 року. Також, є викладачем МВА kmbs. Автор і ведучий on-line відео-курсів “Введення в ТОС і Процеси мислення як потужний підхід до управління бізнесом”, “Маркетинг: розробка та продаж пропозиції цінності”, “СМС – Система Менеджменту Ситуацій” першого в Україні on-line порталу безкоштовної освіти Prometheus. Детальныше про тренера можна почитати тут: https://applecons.com.ua/ua/yuliya-pliyeva/

Share on facebook
Share on twitter
Share on skype
Share on whatsapp
Share on telegram

Захід організований Центром Підтримки Бізнесу, в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Інші події

Попереднє
Наступне